پلتفرم برتر ایمیل مارکتینگ ایرانی

معرفی میلزیلا

به بزرگترین مجموعه خدمات ایمیلی ایران خوش آمدید.

میلزیلا با هدف توسعه زیرساخت و عملکرد بهینه خدمات پست الکترونیک انبوه و بازاریابی دیجیتال در حوزه ایمیل مارکتینگ با همکاری برترین شرکای کلاس جهانی تلاش می کند تا نیازهای مرتبط با این بخش از فناوری و تجارت را برای کسب و کارها تسهیل نماید.

میلزیلا فعالیت خود را در سال ۱۳۸۹ در زمینه ارائه خدمات بازاریابی ایمیلی آغار کرد. اهمیت بسیار بالای ارسال ایمیل در کسب و کار های اینترنتی و مشکلات فراوان کسب و کار های ایرانی در پیاده سازی صحیح سیستم های ایمیلی، میلزیلا را بر آن داشت تا با فرآهم آوردن ابزار و منابع آموزشی مناسب،  تلاش کند تا تمامی نیاز های یک کسب و کار را در این زمینه فراهم آورد. 

استفاده از روش های مدرن بازاریابی ایمیلی و اجرای اتوماسیون ایمیل، به میزان قابل توجهی باعث صرفه جویی در زمان برای برقراری ارتباط با مشترکین و پیگیری آن ها می شود.

یک دهه خدمات رسانی موفق به برندهای برتر تجاری و مدیران ایرانی

خدمات ایمیل به هزاران کسب کار حقوقی و حقیقی در ایران و جهان بهمراه اعتماد و رضایت مندی مشتریان افتخار ماست.

با توجه به اینکه بازاریابی ایمیلی از پربازده ترین روش های تبلیغات اینترنتی به شمار می رود، پیاده سازی صحیح آن کمک بسیار زیادی به گسترش مخاطبان و مشتریان یک کسب و کار و نیز کاهش هزینه های تبلیغات خواهد کرد.

سرویس رسان برتر ایرانی در حوزه تبلیغات دیجیتال

به دلیل عدم آگاهی بسیاری از کسب و کار های اینترنتی نسبت به مزایای بیشمار بازاریابی ایمیلی و نیز عدم کسب نتایج مناسب به دلیل پیاده سازی نادرست مراحل ایمیل مارکتینک، این ابزار مهم در اکثر مواقع مورد توجه کسب و کار ها قرار نمی گیرد.

امید داریم تا همواره با فراهم آوردن مدرن ترین سیستم های ارسال ایمیل با کیفیتی جهانی و نیز تولید منابع تخصصی آموزشی، کسب و کار های ایرانی را در راستای پیشرفت و دستیابی به بهترین نتایج یاری کنیم.